Jak to všechno začalo

Publikováno: 04.11.2017

Na začátku byla touha. Touha po tom, vytvořit něco, co by ocenil někdo další. Touha vyhranit se a pokusit se udělat radost lidem kolem sebe, kteří stejně jako my mají problém ztotožnit se se současnou konzumní módou. Prorazit ledy stereotypu a svým nadšením, pečlivostí a důrazem na detail přinést mezi lidi módní produkty, jenž svému majiteli budou svojí kvalitou a originalitou zpříjemňovat hektický život, který nás všechny někdy více, někdy méně pohlcuje. Tak vznikla značka South Elements – Elementy Jihu chcete-li.

Název značky skrytě odkazuje na symboliku, z níž bude často vycházet inspirace pro tvorbu jednotlivých kolekcí našeho oblečení. Příběh plný elementů, a to nejen základních čtyř: vody, ohně, země a vzduchu, ale také elementů, které nějakým způsobem ovlivňují každého z nás tím, že spolu dohromady utváří harmonický celek – náš život.

Jelikož milujeme přírodu kolem nás a máme rádi kvalitní věci založené na pečlivé a detailní práci, volíme pro naše oblečení vysoce kvalitní látky, o nichž se v budoucnu na našem blogu dočtete více. Pro tyto látky navrhujeme originální střihy a následně je zpracováváme v dílně naší švadleny kus po kusu, některé z nich následně opatřujeme originálními kresbami, které vycházejí vždy k aktuálnímu tématu kolekce a vznikají pod rukama talentovaných kreativců.

Veškerá naše snaha by měla vést k produktu, který bude nejen vysoce kvalitní, ale také originální a v neposlední řadě naplněn radostí a péčí všech, kteří se na jeho vzniku podílejí. Tuto radost tak chceme přenést pomocí našich věcí i na Vás a věříme, že nám ji oplatíte svou spokojeností s našimi produkty. Za jakoukoliv případnou podporu z celého srdce děkujeme.