close
Mikina

Lysohlávková

Skladem Sleva
  • 650

velikost

Psali jste si o ní, tak tady ji máte! Mikina s motivem lysohlávek a památnou větou "Je tohle lysohlávka?" umístěnou na zádech a již legendárním slovním spojením "Gringo militar" na přední straně. Mikina je ušita ze 100% organické bavlny, která je na vnitřní straně navíc počesaná. Co se týče střihu mikiny, je opatřena kapucí a postraními kapsami. Gramáž látky, ze které je mikina ušita je nižší, mikina tak nepůsobí pod zimní bundou jako překážka, to že je látka tenčí však neznamená, že neobstojí v chladnějším počasí. Díky vlastnostem organické bavlny obstojí mikina i v jarních a podzimních měsících. Zakoupením mikiny podpoříte Vítka na jeho cestě, za což předem velice děkujeme.

 

POZOR! Velikosti mikin se pravděpodobně liší od běžných konfekčních velikostí. Pro přesné určení velikosti mikiny využijte prosím velikostní tabulku, kterou najdete pod obrázkem vpravo vedle jednotlivých velikostí.

 

Tip: 
Jak se chovat k organické bavlně? Aby Vás organická bavlna dělala šťastnými po co nejdelší dobu, je dobré prát naše oblečení naruby a co nejšetrnějším způsobem. Po vyprání je nejlepší oblečení přežehlit. Výsledkem bude nadýchané oblečení, které bude Vaše tělo milovat.

Mohlo by vás zajímat