Mikiny

Mikina sobi sobě

1 490 

Popis

Jedinečný kousek z naší dílny v limitované edici. Pod stromeček v kruhu rodinném, nebo mezi kámoše na Vánoční párty? Tahle mikina udělá spoustu radosti a parády v obou případech. Když jsme narazili na vzor sobů, museli jsme ho mít, nakonec jsme jej zpracovali v kombinaci s klasickou borůvkovou modrou a výsledek posuďte sami.

Kombinace počesané a klasické mikinoviny, samozřejme ze 100% organické bavlny. Látka mikiny splňuje certifikaci GOTS a to včetně vzorovaného potisku. Kompletní návrh mikiny vzešel z části z předešlého modelu, nechybí opět klínové rukávy na koncích opatřeny žebrovinou, stejně jako průkrčník a spodní lem mikiny. Novinkou na mikině jsou dvě kapsy, umístěny na předním díle mikiny.

Tip:

Jak se chovat k biobavlně? Aby Vás biobavlna dělala šťastnými po co nejdelší dobu, je dobré prát naše oblečení naruby a co nejšetrnějším způsobem (nízká teplota + nízké otáčky). Po vyprání je nejlepší oblečení přežehlit. Výsledkem bude nadýchané oblečení, které bude Vaše tělo milovat a jeho kvalita bude dlouhodobě na vysoké úrovni.